GOLDAY KAUÇUK
Uzun Ömürlü Projelerin Dayanıklı Sırrı
GOLDAY KAUÇUK
Uzun Ömürlü Projelerin Dayanıklı Sırrı
GOLDAY KAUÇUK
Uzun Ömürlü Projelerin Dayanıklı Sırrı
Golday'a Genel Bakış
Hoş Geldiniz!
Golday Kauçuk; geniş ürün yelpazesi ile projeleriniz için kaliteli kauçuk üretimi gerçekleştirmektedir. Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden firma, kalite standartlarını korumak için makine parkurlarını en son teknolojiye sahip yeni makinelerle genişletmeye devam etmektedir.
Mimaray Grup bünyesinde hizmet sağlayan Golday Kauçuk, 2014 yılında beton boru fabrikaları için entegre conta üretmek amacı ile 3 milyon Euro harcanarak, modern bir tesis olarak kurulmuştur. Modern idari binası, İtalyan ve Alman markalı ileri teknoloji üretim makineleri ile donatılmış fabrikası ile yıllık 5.000 ton üretim kapasitesi hacmine sahip Golday Kauçuk, 2016 yılında üretim kapasitesini arttırmak için 10 istasyonlu PLC kontrollü kaynak makinesi satın alınarak, üretim kapasitesini arttırmıştır.

Atık toplama alanı ve atıkların lisanslı firma aracılığı ile bertaraf edilmesini sağlayan Golday Kauçuk, çevreci misyonunu hayata geçirmekte ve çevreci üretim politikası ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Golday Kauçuk; çalışanları ve çalışma ortamı için sürekli risk analizi yaparak, alınması gereken tedbirleri belirlemekte ve çalışma koşullarını bu doğrultuda sıklıkla düzenlemektedir.

İnsani değerleri kendine kılavuz edinerek, global pazara yön veren Golday Kauçuk, imalata başladığı günden bugüne sektörün kaliteli malzeme ihtiyacına cevap verebilen kaliteli üretim bandıyla başarı grafiğini her daim yükselterek, ilerlemeye devam etmektedir.

Golday Kauçuk; Ar-Ge çalışmalarında ulusal ve uluslararası standartları ve müşteri şartnamelerini karşılayabilecek laboratuvar altyapısına sahiptir.

Uzman kadrosu ve mühendisleri ile birlikte talep edilen ürünleri optimum özelliklerle tasarımı ve testleri yapmaktadır.

Golday Kauçuk, laboratuvarlarında yeni ürün geliştirme, ürünlerin kalitesinin artırılması ve ilgili standartların öngördüğü testleri yaparak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

  • 15.000m²
    TOPLAM ÜRETİM ALANI
  • 5.000
    ÜRETİM KAPASİTESİ (TON)
  • 7
    İHRACAT YAPILAN ÜLKE SAYISI
Sektöre Göre Ürünler
Altyapı Contaları
Uzun ömürlü projelerin kaynağı olan Golday Kauçuk altyapı contaları ile yüksek kalite standartlarına sahip contalar üretmektedir. Her bir ürünü işlevsel olarak üreten Golday Kauçuk altyapı contaları ile kayıpsız ve uzun ömürlü bir projelere imza atabilirsiniz.
DETAYLAR
Beyaz Eşya Contaları
Golday Kauçuk; çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve soğutucular için ihtiyacı karşılayan yüksek kaliteli ürünlerin üretimini ve tedariğini gerçekleştirmektedir.
DETAYLAR
Otomotiv Contaları
Ürün kalitesiyle öne çıkan Golday Kauçuk, filtre sızdırmazlık contaları ile otomotiv sektöründe yüksek kaliteli ürünleriyle tanınmaktadır.
DETAYLAR
Endüstriyel Contaları
Golday Kauçuk; ihtiyacı karşılayan işletme makine ve ekipmanları ile yüksek kalite standartlarına her daim önem vererek, sektöre yüksek kaliteli ve işlevsel endüstriyel contalar üretmekte ve tedarik etmektedir.
DETAYLAR
Yapı Contaları
Yüksek teknoloji seviyesi ile ulusal ve uluslararası standartları karşılayan ürünler geliştiren ve üreten Golday Kauçuk; yapı contalarını kapı, pencere ve dış cephede kullanarak uzun ömürlü ve işlevsel contalar üretmektedir.
DETAYLAR
Golday Üretim
01
Ar-Ge & Ür-Ge
Golday Kauçuk; Ar-Ge çalışmalarında ulusal ve uluslararası standartları ve müşteri şartnamelerini karşılayabilecek laboratuvar altyapısına sahiptir.
Devamı
02
Laboratuvar
Kauçuk sektörü ile ilgili ulusal ve uluslararası standartları karşılayacak güçlü bir laboratuvara sahip olan Golday Kauçuk, laboratuvarlarında yeni ürün geliştirme,
Devamı
03
Ham Madde Giriş Kontrol
İlk adımın gerçekleştirilmesiyle sipariş verilen ham maddelerin giriş kontrolleri sağlanmaktadır.
Devamı
04
Siparişlerin Alınması
Üretim aşamasına başlamadan önce sipariş alımı, sipariş takibi ve üretim planlaması için IT sistemlerini kullanarak, müşterisine her zaman en iyi hizmeti vermek adına ERP programları etkin bir şekilde kullanmaktadır.
Devamı
05
Kalıp Tasarımı
Gelen talepler doğrultusunda ürünlerin, “Üretilebilirlik Analizi” yapılmaktadır.
Devamı
06
Karışım Hazırlama
Hamurun ham maddesini Avrupa menşeili üreticilerden doğrudan temin eden Golday Kauçuk, gelişmiş hamur üretim tesislerinde yıllık 5000 ton üretim kapasitesini yakalamıştır.
Devamı
07
Kompresyon ile Vulkanizasyon
Üretilmiş olan yüksek kaliteli hamur; ekstrüzyon, enjeksiyon ve kompresyon yöntemleri ile vulkanize edilmektedir.
Devamı
08
Ekstrüzyon Contaları
Golday Kauçuk sürekli vulkanizasyon yöntemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip, ekstrüzyon hatları ile aşağıdaki conta sistemlerini kaliteli bir şekilde üretmektedir.
Devamı
09
Paketleme ve Ambalajlama
Kalite testlerini başarıyla geçen, ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen yüksek kaliteli contalar; son olarak kullanım alanlarına göre “shrink - karton kutu - palet” halinde özenle paketlenerek, ürünler forkliftlerle birlikte en uygun taşıma aracıyla güvenli bir şekilde müşteriye sevk edilmektedir.
Devamı
Çevrimiçi Kataloğu İndirin
Ulusal ve uluslararası standartlarda üretilmiş olan ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için “Çevrimiçi Kataloğu İndirin!”